E puth kundërshtaren, merr dy personale! (Video)

Ilir Tërstena | Monday, September 30, 2013 | 0 Komente

Diana Taurasi ka dashur ta demonstrojë personalitetin e saj të pazakontë. Basketbollistja i befasoi të gjithë duke ia dhënë një puthje lojtares kundërshtare Seimone Augustus, ndërsa më pas mori gabim personal të dyfishtë. 

“Vetëm Diana mund ta bëjë një budallaki dhe çmenduri të tillë. Duhet ta duash atë”, deklaroi Augustus. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...