Kush është e kush s’është, FIFA 14 publikon Top 25 futbollistët

Ilir Tërstena | Monday, September 30, 2013 | 0 Komente

Kush është e kush jo…!? Ylli i Barcelonës, Lionel Messi mbetet futbollisti më i kompletuar dhe rankimi i tij është më i larti, nota 94. Pas tij vjen ylli portugez i Real Madrid Cristiano Ronaldo, 92, Franck Ribery, Falcao e Xavi me notën 90.
Iniesta, Van Perise, Ibrahimoviç, David Silva, Rooben, Aguero mbyllin Top 10.
Surpizon mungesa në Top 10 e blerjes më të shtrenjtë të kësaj vere, Gareth Bale, i cili pozicionet i 17-ti, ndërsa Mario Balotelli nuk gjendet as në Top 50.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...