Lojtari më i mirë në botë për këtë javë

Lina's | Monday, September 02, 2013 |

Kjo javë sjelli një stuhi sa i përket goalve që ishin mjaft të shumtë.  Por epitetin kryesor të kësaj jave e rrëmbeu super sulmuesi italian, Guiseppe Rossi.  Me kalimin te Fiorentina ai po vazhdon shkëlqimin e tij dhe nga dy ndeshje realzioi tre gola./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!