Mario Balotelli me Ferrari të ri

Ilir Tërstena | Thursday, September 05, 2013 |


Mario Balotelli mbërrin me Ferrari në Coverciano, ku do të luajë ditën e nesërme kundër Bullgarisë, ndeshje vlefshme për Brazil 2014. Sulmuesi i Milanit dhe i kombëtares italiane gjithmonë shfaqet në qarkullim me makina super të shtrenjta dhe kjo “bukuroshe” e kuqe është blerja e tij e fundit. Category: ,

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!