Tifozi i dëshpruar i Realit, ja çfarë i bën Ozilit

Ilir Tërstena | Thursday, September 05, 2013 |

Transferi i Ozil nuk u prit mirë nga fansat e shumtë të tij. Megjithatë, një përkrahës nuk ka mundur ta ruaj gjakftohtësinë e tij, në mes të transferimit të papritur, ku fanellen që e kishte me emrin Ozil, e ka shëndrruar ISCO me ngjitës, transmeton Fishmedia.info. Tifozi madej i dëshpruar, ka humbur gjitha gjirimet dhe fanellat që kishte me emrin Ozil./Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!