Quagliarella kërkon të jetë titullar

Ilir Tërstena | Saturday, September 28, 2013 | 0 KomenteSulmuesi i Juventusit, Fabio Quagliarella, ka pranuar se të gjithë te Zonja e Vjetër po tregojnë formë të mirë dhe po i dërgojnë sinjale trajnerit se janë të mirë për të startuar ndeshjet.

 “Synimi jonë është që t’i dërgojmë një sinjal trajnerit. Ne duhet që të fillojmë të mendojmë më ndryshe dhe jo vetëm si rezervistë potencial”.

“Shumë herë disa prej lojtarëve kemi qenë të pa fat, jemi dënuar për gabimet tona. Pozitivja është që kemi mësuar dhe jemi bërë me karakter të fortë”, potencoi Quagliarella.

Quagliarella ishte realizator në sfidën e Juventusit ndaj Chievos ku Bianconerët u favorizuan nga gjyqtari që anuloi një gol të rregullt të Chievos.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...