Ramos: Tani duhet të punojmë

Ilir Tërstena | Sunday, September 29, 2013 | 0 Komente

Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se ekipi i tij është ende në luftë për titull përkundër humbjes nga Atletico Madridi.

“Ne duhet që të vazhdojmë të punojmë dhe të fitojmë sa më shumë tituj që është e mundur. Gjëja e rëndësishme është se si sezoni përfundon dhe jo se si ai fillon”.

“Kur ju nuk fitoni gjëra dhe gjërat nuk shkojnë si duhet, atëherë ju dëshironi që të reflektoni dhe të mësoni diçka”.
“Ju nuk mund të jetoni në të kaluarën, ju duhet të tregoni çdo ditë se nëse ekipi bën më pak gabime, mund të fitoni”, është shprehur Ramos. 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...