Serenas nuk i pëlqeu aspak humbja (Video)

Ilir Tërstena | Monday, September 30, 2013 | 0 Komente


Rrallëherë ndodh që ta shohim tenisten numër një në botë, Serena Williams, duke reaguar me nervozë, mirëpo kjo ka ndodhur në WTA turneun China Open në Pekin.


Motrat Serena dhe Venus Williams u eliminuan në garën e dysheve nga Hao Ching Chan dhe Liezel Huber (7-6, 4-6, 9-11).

Pikërisht pas gabimeve të motrës së vogël, fituan kundërshtaret e tyre dhe këtë Serena nuk e pranoi me qetësi. Për më shumë ndiqni videon. /Telegrafi/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...