Mendon se topi doli në aut, i kushton me gol (Video)

Ilir Tërstena | Tuesday, October 01, 2013 | 0 Komente

Ryan Donk, mbrojtës i ekipit Kasimpasa nuk do ta harrojë kurrë ndeshjen e Superkupës së Turqisë. Ai mendoi se topi kishte dalë në aut dhe nuk intervenoi, por aty i gatshëm ishte lojtari kundërshtar, i cili përfitoi nga ky rast, duke e vazhduar lojën dhe duke e shërbyer një bashkëlojtar, i cili shënoi me mund, pas tentimit të dytë, në fitoren 2-0 të Eskisehirsporit. /Fish Media/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...