Shikoni çka ‘maron’ Mesut Ozil me çamçakëz! (Video)

Ilir Tërstena | Monday, September 30, 2013 | 0 Komente

Mesut Ozil njihet për teknikën e tij të pakontestueshme, duke bërë çka të dojë me topin. Mirëpo, ylli gjerman me prejardhje turke e ka shfaqur një tjetër talent, atë të zhonglimit me çamçakëz. Në fakt, futbollisti i Arsenalit e bëri një veprim të jashtëzakonshëm, para ndeshjes me Swansean. 

Ish futbollisti i Real Madridit e nxori çamçakëzin nga goja dhe e goditi me këmbë dhe në fund e ktheu sërish në gojë ‘sakëzin’ për ta përtypur. Kjo sigurisht nuk u shpëtoi kamerave të mediave angleze, që njihen si ndër më të fortat në botë. /Fish Media/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...