Valdes kontratë shumëmilionëshe me Monacon

Ilir Tërstena | Monday, September 30, 2013 | 0 Komente

Portieri i Barcelonës, Victor Valdes, është afër arritjes së një marrëveshjeje për ta vazhduar karrierën te Monaco.

Kontrata e 31-vjeçarit me klubin nga Camp Nou është valide deri në fund të sezonit aktual, ndërsa ai ka thënë se nuk do ta vazhdojë atë dhe dëshiron të kalojë te ndonjë skuadër tjetër.

Sipas Football365, spanjolli do të nënshkruajë kontratë katërvjeçare me klubin nga Ligue 1 dhe do të përfitojë 10 milionë euro për sezon. /Telegrafi/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...