Walcott mund të mungoj dy javë

Ilir Tërstena | Tuesday, September 24, 2013 | 0 Komente

Arsenali ka marrë lajme mjaft të këqija lidhur me lëndimin e njeriut më të shpejt të skuadrës, Theo Walcott.

Lëndimi i tij u mësua ca minuta para duelit me Stoke City, por duket se është jo edhe i vogël.

Sipas Daily Mail djaloshi anglez do mungoj dy javët e ardhshme dhe do kthehet për ndeshjet kualifikuese për Kupën e Botës. Pas pak kohe pritet të jetë një super Arsenal i kompletuar me kthimin e Podolski, Chamberlain, Cazorla e Theo Walcott, por këto lëndime mund të sjellin probleme te Gunners ./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...