Barça, ‘show’ në stërvitjen me shi në San Siro (Video)

Unknown | Tuesday, October 22, 2013 | 0 Komente

Lojtarët e Barcelonës kanë dhuruar ‘show’, në stërvitjen e kryer në San Siro, para përballjes së sontme me Milanin, në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Një pjesë e lojtarëve, përfshirë këtu edhe Leo Messin kanë dhuruar spektakël, duke e ‘viktimizuar’ Dani Alvesin, i cili ishte futur në mes dhe assesi të dilte prej aty, pasi lojtarët tjerë bënin pasime të shpejta. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...