Pajtim Kasami shënon gol spektakolar për Fulhamin (Video)

Ilir Tërstena | Tuesday, October 22, 2013 | 0 Komente

Pajtim Kasami po vazhdon të shkëlqejë këtë sezon. Mesfushori shqiptar e ka realizuar një gol spektakolar sonte, në fitoren e Fulhamit me rezultat 4-1 ndaj Crystal Palace. Futbollisti shqiptar nga Maqedonia e mori një top nga një bashkëlojtar, e ndali topin me gjoks dhe me një volej realizoi një gol të jashtëzakonshëm. Pa dyshim, ky mund të jetë njëri prej golave më të bukur të javës. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...