Përleshje pas ndeshjes në Argjentinë (Video)

Ilir Tërstena | Tuesday, October 22, 2013 | 0 Komente

Imazhe të shëmtuara vijnë nga kampionati argjentinas i futbollit. Në përfundim të ndeshjes mes Godoy Cruz dhe Boca Juniors një sherr masiv përfshiu futbollistët, pankinat dhe drejtuesit e të dy skuadrave, transmeton Albeu. Arsyeja ishte një penallti e akorduar në minutën e fundit të ndeshjes, e cila i lejoi skuadrës mike të barazonte shifrat në 2-2. /Fish Media/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...