Duke e festuar golin, desh e theu qafën (Video)

Ilir Tërstena | Tuesday, October 22, 2013 | 0 Komente

Në futbollin brazilian ka ndodhur një moment qesharak në ndeshjen e Campeonato Brasileiro ndërmjet Fluminenses e Ponte Pretas. Ylli i ri Ponte Preta e realizoi një gol dhe duke dashur të festonte me tifozët e tij, i ndodhi një e papritur. Në fakt, 17 vjeçari rrëshqiti teksa po mundohej t’i kapërcente reklamat dhe desh e theu qafën. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...