Barcelona nuk varet nga Messi

Ilir Tërstena | Monday, October 07, 2013 | 0 Komente

I huazuari te Evertoni, produkti i akademisë së Barcelonës, Gerard Deulofeu, e ka cilësuar Lionel Messin si lojtarin më të mirë në botë, por se ai nuk beson që është vetëm ai që po e mban Barcelonën.
 “Secili lojtar mund të luajë pa Messin”.
“Por, prezenca e tij është e rëndësishme, pasi është lojtari më i mirë në botë, por ata të gjithë luajnë mirë”, theksoi ai.
Për përvojën në Angli, Deulofeu shtoi se ndihet shumë mirë dhe se po kënaqet shumë me futbollin anglez. /Telegrafi/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...