Boruc i jashtëzakonshëm, ‘golazo’ i portierit (Video)

Ilir Tërstena | Wednesday, October 09, 2013 | 0 Komente

Artur Boruc ka treguar se nuk e ka specialitet vetëm të qenit portier. Polaku i ka impresionuar të gjithë me një gol fenomenal në stilin ‘gërshërë’, në stërvitje me përfaqësuesen e Polonisë. Shijojeni këtë gol fantastik të ish portierit të Celticut dhe Fiorentinës. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...