City – Bayern, ja formacionet e mundshme

Ilir Tërstena | Wednesday, October 02, 2013 | 0 Komente

Përballja ndërmjet Manchester Cityt dhe Bayern Munichut është super sfida e sontme e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Këto dy skuadra garantojnë spektakël sonte në Etihad Stadium. Pep Guardiola nuk do të mund të llogarit në Thomas Muller, ndërsa Mario Mandzukic do të jetë sulmuesi i vetëm në sulm, i përkrahur nga prapa nga Ribery e Rooben. Kurse, Citizens do të luajnë me dy sulmues: Aguero e Dzeko, të mbërshtetur nga pas nga Jesus Navas, Nasri e Yaya Toure. Këto dy skuadra i fituan përballjet e para. Ja formacionet e mundshme të tyre, për sfidën që do të fillojë në ora 20:45. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...