Triller në Amsterdam, Milani barazon me Ajaxin (Video)

Ilir Tërstena | Wednesday, October 02, 2013 | 0 Komente

Milani dhe Ajaxi kanë barazuar në trilerin e zhvilluar në Amsterdam. Në fakt, të dyja skuadrat kanë shënuar në minutën e 90-të të ndeshjes. Së pari realizuan holandezët me anë të Stefano Denswil, kurse në aksionin pasues Rossonerët u përgjigjën me Mario Balotellin, që shënoi nga penalltia. 

Balotelli e pati edhe një rast të mirë më herët, duke e qëlluar tërthorësen, kurse ekipi holandez lëshoi po ashtu raste të mira në fund të takimit. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...