Djali i Messit fillon të ecë (Video)

Ilir Tërstena | Tuesday, October 01, 2013 | 0 Komente

Djali i Leo Messit, Thiago, e ka bërë një hap gjigant në jetën e tij. Vogëlushi simpatik ka nisur të ecë, siç shihet edhe në videon e mëposhtme. Në fakt, e dashura e Messit e lëshon Thiagon dhe ylli argjentinas zbrapset prapa, në mënyrë që djali i tij të ecën sa më shumë dhe në fund e kap me duar, duke e përshëndetur për punën që e kreu Messi junior. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...