E pabesueshme çka humb Chicharito (Video)

Lina's | Thursday, October 17, 2013 | 0 Komente

Javier Hernandez nuk do ta harrojë kurrë ndeshjen me Kosta Rikën. Sulmuesi i Manchester Unitedit e ka humbur një mundësi të pabesueshme, duke dështuar të shënonte edhe pse e kishte portën e thatë pa portier. Ai u ngatërrua me topin, i cili më pas përfundoi në portë, por tek topi u afrua një bashkëlojtar që ishte në pozitë jashtë loje dhe gjyqtari e vlerësoi këtë si pozitë jashtë loje. Megjithatë, Meksika shkoi në play-off dhe shpreson ta prejë një biletë për Botërorin 2014. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...