Gjithçka është e mundur për Romën

Ilir Tërstena | Sunday, October 06, 2013 | 0 Komente

Francesco Totti mendon se Roma duhet të jetë e kujdesshme me optimizmin për ta fituar titullin e Serie A.
Giallorossët e turpëruan Interin të shtunën duke e mposhtur në Giuseppe Meazza me rezultat 3-0, dy nga të cilët i shënoi kapiteni legjendar, dhe vazhdojnë të qëndrojnë në krye të tabelës.
“Aktualisht, ‘Scudetto’ është një fjalë me të cilën nuk merremi. Janë disa klube më të mëdha që janë më të fortë se ne, por gjithçka është e mundur me këtë ekip”.
“Ndjehemi të lirë të bëjmë çfarë duam, sepse askush nuk do të kishte pritur një fillim të këtillë”, ka deklaruar 37-vjeçari përLa Gazzetta dello Sport. /Telegrafi/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...