Ia dha fitoren Barçës, ja si relaksohet Fabregas

Ilir Tërstena | Thursday, October 03, 2013 | 0 Komente

Cesc Fabregas ishte hero i Barcelonës të martën mbrëma, duke e shënuar golin e fitores 1-0 ndaj Celticut, në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Natyrisht, mesfushori spanjoll kishte nevojë për relaksim dhe pushim të merituar. Për këtë, ai e ka zgjedhur vaskën e një banjoje, të mbushur me shkumë, respektivisht ‘Candy Crush’, ndërkohë që shihet edhe duke e përdorur telefonin. Këtë fotografi e ka publikuar e dashura libaneze e ish kapitenit të Arsenalit, Daniella Semaan. Sigurisht, relaksim më të mirë se ky, s’mund të kesh. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...