Martino kërkon sulmues të ri

Ilir Tërstena | Thursday, October 10, 2013 | 0 Komente

Trajneri i Barcelonës, Tata Martiono, ua ka bërë të qartë drejtuesve të klubit se ai ka nevojë për një sulmues të ri.

Marca raporton se Martino këtë javë ka diskutuar strategjinë transferuese me presidentin Sandro Rosell dhe drejtorin sportiv Andoni Zubizarreta.
Derisa mendimi i përgjithshëm është se Barcelona ka mungesa në mbrojtje, takimi ka arritur në përfundim se një sulmues i ri është prioritet.
Martino me sukses ka argumentuar se nëse Carles Puyol mund të rikuperohet plotësisht nga lëndimi, një mbrojtës i ri do të ishte i panevojshëm. /Telegrafi/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...