Messi e Xavi bëhen bashkë në reklamën e Adidasit (Video)

Ilir Tërstena | Monday, October 07, 2013 | 0 Komente

Yjet e Barcelonës, Lionel Messi dhe Xavi Hernandez janë bërë bashkë për ta realizuar një reklamë të gjigantit të veshmbathjeve – Adidas, në Hospitalet, ku shihen të veshur me fanellat e Argjentinës dhe Spanjës, ndërkohë që e përqafojnë njëri tjetrin kur të takohen. Messi niset në një sulm drejt portës, pa top, ndërsa Xavi shihet duke goditur me top nga afërsia. Mbetet të kuptohet më shumë rreth kësaj reklame, kur ajo të publikohet nëpër televizione. Ndoshta Messin dhe Xavin do t’i shohim si kundërshtar në Botërorin e Brazilit, vitin tjetër… /Fish Media/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...