‘Nuk është Messi, është Sanchez’

Unknown | Monday, October 07, 2013 | 0 Komente

Paraqitja fantastike e Alexis Sanchez në ndeshjen mes Barcelonës dhe Valladolidit ka bërë që mediat kiliane të krenohen me yllin e tyre. Në titujt e mediave kiliane kishte tituj bombastikë ku Sanchez krahasohej me Messin. “Kush është Messi?” ishte njëri nga titujt në një gazetë kiliane. “Nuk është Messi, është Sanchez”, “Është Messi i jonë” ishin disa nga titujt tjerë në mediat e shtetit latin. 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...