Ramsey: Do të shënoj edhe më shumë

Lina's | Thursday, October 17, 2013 | 0 Komente

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey ,është i bindur se ai do ta ruajë formën golashënuese dhe vetëm se do të përmirësohet në të ardhmen.

Ramsey ka gjetur rrjetën 10 herë këtë sezon për klubin dhe vendin, pasi së fundi ndihmoi Uellsin të nxjerrë një barazim befasues ndaj Belgjikës.
“Mendoj se ende kam për të treguar. Ende jam vetëm 22 vjeçar dhe ende duet të mësoj më shumë gjëra për të cilat trajnerët do të më informojnë, pozicionimet dhe gjërat si ato defensive. Andaj përfundimisht kam shumë për të dhënë. Mezi pres”, ka thënë Ramsey. /Telegrafi/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...