Reus shënon gol të paparë në stërvitje (Video)

Lina's | Tuesday, October 15, 2013 | 0 Komente

Marco Reus ka realizuar një gol të rrallë dhe të paparë ndonjëherë në stërvitje. Mesfushori gjerman në fakt pati punë me dy topa, duke e qëlluar njërin me tjetrin dhe njëri prej tyre u fut në rrjetë. Duket një gol paksa i dyshimtë, por nuk dihet nëse është e vërtetë apo montazh kjo video. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...