Seedorf e lëshon një ‘projektil’, portieri në gjumë (Video)

Ilir Tërstena | Thursday, October 10, 2013 | 0 Komente

Clarence Seedorf nuk di të plaket. Mesfushori holandez e ka realizuar një gol fantastik, duke e lëshuar një projektil, për të mos i dhënë rast portierit kundërshtar as të lëviz nga vendi, duke e lënë në gjumë. Ish futbollisti i Ajaxit, Real Madridit, Interit dhe Milanit e mori një top nga korneri, e rregulloi topin për qejfi të vet dhe me një goditje të fuqishme, siç jemi mësuar ta shohim gjithmonë, e shënoi këtë super gol nga jashtë 16 metërshit. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...