Super Caballero ia mohoi mbi 10 gola Realit (Video)

Ilir Tërstena | Sunday, October 20, 2013 | 0 Komente

Real Madridi e mposhti Malagan 2-0 me golat e Di Marías e Cristiano Ronaldo, në një natë magjike dhe të paharrueshme të Willy Caballeros. Portieri argjentinas ia ka mohuar mbi 10 gola të sigurt ekipit madrilen, i cili kishte raste të panumërta, por që hasi në vështirësi të shënonte, pasi dukej se Caballero e kishte ‘blinduar’ portën. Ai bëri pritje të jashtëzakonshme në rastet që patën Ronaldo e Morata, por edhe të Di Marias, Iscos etj. Ndiqeni se çka ishte në gjendje të bënte mbrëmë i jashtëzakonshmi Caballero në Santiago Bernabeu. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...