Kur tifozi e grushton trajnerin (Video)

Ilir Tërstena | Sunday, October 20, 2013 | 0 Komente

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Argjentinë, kur një tifoz e ka grushtuar trajnerin e ekipit të tij të zemrës. Në fakt, trajneri i ekipit Quilmes, Nelson Vivas u sulmua fizikisht nga një tifoz, i cili ia dha disa grushta dhe e përplasi në shkallë. Quilmes i ka regjistruar 4 fitore në 6 ndeshjet e fundit dhe nuk është se janë duke i shkuar punët shumë keq. Tash, kryesia e klubit po mendon nëse do ta vazhdojë bashkëpunimin me trajnerin Vivas apo jo, pas asaj që ndodhi në këtë rast. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...