Talenti nëntëvjeçar i Real Madridit (video)

Ilir Tërstena | Wednesday, October 09, 2013 | 0 Komente

Real Madridi ka siguruar shërbimet e ndoshta yllit të ardhshëm botëror në futboll, një nëntëvjeçari japonez.

Aftësitë e mahnitshme të Takuhiro Nakai, i etiketuar si "Messi japonez", janë bërë publike përmes një videoje të publikuar në YouTube.
I riu Nakai ka qenë yll në Japoni që nga mosha shtatëvjeçare duke u paraqitur në një shou televiziv të talenteve dhe nënshkroi për e Reali muajin e kaluar.
Më shumë fjalë videoja në vazhdim. /Telegrafi/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...