Zubizarreta: Atletico e meritoi fitoren

Unknown | Tuesday, October 01, 2013 | 0 Komente

Drejtori i Barcelonës, Andoni Zubizarreta, e sheh Atletico Madridin si një rival serioz për titull
Zubi thotë se Atletico e meritoi fitoren ndaj Real Madridit gjatë vikendit.

“Është vështirë të luash në udhëtim te çdokush dhe nëse fitoni në udhëtim, kjo do të thotë se kjo është meritë e juaja, jo se rivali juaj luan keq”.

“Atletico Mardid është një skuadër e shkëlqyeshme me një personalitet shumë të fuqishëm”, ka thënë ai. /Telegrafi/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...