Kush gabon shkarkohet

Anonymous | Saturday, January 09, 2016 | 0 Komente

Roma dhe Milan do ta luajnë derbin e javës në Serie A, ndeshje që mund t’i kushtojë me shkarkim ndonjërit nga trajnerët e të dyja skuadrave.

Rudi Garcia i Romës dhe Sinisa Mihajlovic i Milanit janë para një detyre shumë të rëndësishme në përballje me njëri tjetrin.
Trajneri serb i Milanit, Sinisa Mihajlovic e ka pranuar se ai ose Garcia mund të shkarkohen.
“Është e vështirë për të dyja skuadra dhe për të dy trajnerët. Unë e njoh ambientin roman dhe faktikisht mendoj se Roma rrezikon më shumë”.
“Atyre i duhet me çdo kusht fitorja për të dalë nga një moment i vështirë. Edhe ne luajmë për shumë gjëra në këtë ndeshje”.
“Unë dhe Garcia jemi dy pistolerë që vihen përballë njëri-tjetrit. Është një duel, ai që gabon shkarkohet”, përfundoi trajneri i Milanit. /Telegrafi/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...