Manaj me një ofertë të re

Anonymous | Saturday, January 09, 2016 | 0 Komente

Sulmuesi i talentuar shqiptar, Rey Manaj mund të largohet nga Interi gjatë këtij afati kalimtar.

Talenti nga Lushnja nuk ka pasur minutazhë të mjaftueshme tek ‘Neroazzurrët’, dhe pritet të huazohet për të fituar përvojë.
Sias asaj që ka raportuar ‘Sky Sport’, së fundmi në garë për 18-vjeçarin është futur skuadra italiane Bologna.
Mbetet të shihet nëse Interi do të lejoi huazimin e tij te Bologna apo tek ndodnjë skuadër tjetër.


Kujtojmë që për shërbimet e tij interesim ka shfaqur edhe Frosinone dhe Panathinaikos. /Telegrafi/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...