Bale: Ndaj Arsenalit zgjohemi nga gjumi

Edw | Saturday, November 17, 2012 |

Anësori i Tottenhamit, Gareth Bale, është i bindur se derbi londinez ndaj Arsenalit është mundësia e përkryer për Tottenhamin që të rikuperojë pikët e humbura në duelin ndaj Manchester Cityt.

 “Është situatë pothuajse e përkryer. Forma zhduket në një derbi, ne dalim në fushë për tifozët dhe duam të fitojmë”.
“Ju hyni në fushë dhe ndjeni atmosferën përreth jush. Është ditë e madhe dhe shpresojmë se mund të fitojmë”, ka thënë Bale. 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!