Balotelli: Bye Bye Manchester City

Ilir Tërstena | Monday, January 28, 2013 |

Mario Balotelli është gati të lërë Anglinë dhe Manchester City-n për tu bashkuar me Milanin. Sipas ‘The Sun’, mbrëmjen e së dielës SuperMario ka organizuar një festë në shtëpinë e tij për tu ndarë me miqtë e ngushtë dhe u ka thënë atyre se do të kthehet të luajë në San Siro. 

Nga ana e tyre, drejtuesit e klubit anglez janë të gatshëm ta shesin sulmuesin italian për 20 milionë euro dhe në orët në vazhdim mund të zyrtarizohet gjithçka. Milan është i gatshëm të paguajë këtë shifër në 6 këste.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!