Ja goli i parë i Balotellit për Milanin VIDEO

Ilir Tërstena | Thursday, January 31, 2013 |


10 me 0 për Milanin dhe një gol i Balotellit. Ky është bilanci i ndeshjes së parë të Milanit ku në skuadër është edhe transferi i ri, Mario Balotelli.
Në miqësoren ndaj skuadrës amatore, Boaria, Balotelli arriti të i'a bëjë sefte golit të parë duke shënuar përball portierit kundërshtarë të cilin e kaloj për mrekulli.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!