Çfarë rrahje masive ishte kjo VIDEO

Ilir Tërstena | Friday, April 12, 2013 |


Një rrahje masive është parë në baseballin amerikan. Ndeshja mes skuadrave San Diego dhe Loas Angeloas Dodgers përfundoj me një rrahje masive.
Bajsebollisti Carlos Quentin drejtoj një goditje të gabueshme ndaj Zack Greinke i cili shpërthej pas kësaj. Përleshja e madhe fillon në fushë ku u përfshinë afër 30 persona.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!