Gol në gërshërë, nga 18 metra VIDEO

Ilir Tërstena | Tuesday, April 30, 2013 |


Një gol i jashtëzakonshëm është shënuar në kampionatin bolivian. Në ndeshjen mes Bloomind dhe Oriente Petroleros është shënuar një gol i magjishëm.
Ka qenë sulmuesi i Blloming, Hugo Bargas ka realizuar gol në gërshërë. Goditja e tij u plasua në gërshërë nga 18 metra por që ishte e saktë.
Goli është vlerësuar si një nga më të bukurit në Amerikën Latine.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!