Ronaldo "prishet" me Pepen! VIDEO

Lina's | Thursday, April 11, 2013 |


Cristiano Ronaldo ka patur një fërkim me bashkëlojtarin dhe bashkëvendasin e tij te Real Madridi, portugezin Pepe.
Pas përfundimit të ndeshjes mes Galatasarayt dhe Real Madridit, Ronaldo ishte kurreshtar për të ditur se kush ishte kualifikuar në ndeshjen tjetër mes Dortmund dhe Malagës.
Ai e pyeti Pepen për këtë, por se ai i kishte japur një përgjigje ironike e cila nuk duket ti ketë pëlqyer Ronaldos.
Mes tyre pati një zënkë të vogël por se për ti ndarë ata ndërhyri një zyrtar i Realit. Tone të larta mes tyre thuhet se janë dëgjuar edhe në zhveshtore.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!