Ronaldo takohet me kopjen e tij (Video)

Ilir Tërstena | Wednesday, April 10, 2013 |

Ka qenë e veçantë aventura e Cristiano Ronaldos në Stamboll. Portugezi shënoi dy herë duke u ngjitur në kuotën e 11 golave në renditjen e golashënuesve më të mirë në Champions League dhe duke kryesuar bindshëm.
Por, speciale mbrëmjen e Stambollit e ka bërë takimi i CR7 me një fans të tijin që i ngjan tmerrësisht shumë dhe që quhet Ronaldo i Turqisë. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!