Rekordi i Casillas !

Ismail Sinani | Tuesday, June 18, 2013 |

Edhe pse kohen e fundit nuk ishte në poziten më të mirë , pavarësisht nga çdo gjëje ai e ka fituar me Spanjën dhe Real Madridin. Ylli i spanjoll, Iker Casillas vjen edhe me një rekord të ri , ku ai ka bërë 800 shfaqjes së tij profesionale.
“Ndjeva si bëra debutimin tim të parë, trembëdhjetë vjet më parë, ishte si duke filluar nga të gjitha përsëri, “tha kapiteni i Spanjës.
Casillas kurrë nuk kishte gjetur veten në një situatë si ajo e përjetuar në këtë sezon.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!