Ylli japonez te Milani

Ismail Sinani | Monday, June 24, 2013 |

Honda i Milanit ? Sipas mediave italiane, drejtuesit e Milanit kanë vendosur që të projektojnë blerjen e Hondës.Milani ka shfaqur edhe më parë interes ndaj japonezit, dhe tashmë duket se është bindur edhe falë paraqitjes shumë të mirë të tij në Kupën e Konfederatave.Për japonezin janë të interesuara edhe disa ekipe te Premier Ligës.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!