Ky Real Madrid i rrezikshëm

Ismail Sinani | Friday, July 05, 2013 |

Në një anketë në portalin “Marca”, tifozët e Realit kanë shprehur preferencat për mesfushën dhe sulmin e Realit në edicionin që po vije. Mbreterut duan Modric, Aonso dhe Isco ne mesfushën e skuadrës. Treshja sulmuese është e përbërë nga Ronaldo, Ozil dhe Benzema.Në mbrojtje ende nuk ka ndonjë preferecë pasi që mund të ketë ndryshime në skuadër.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!