Sneijder, gol i shkëlqyeshëm ndaj Malagës (Video)

Ismail Sinani | Tuesday, July 23, 2013 |

Wesley Sneijder e ka nisur mjaft mirë serinë e ndeshjeve miqësore para sezonale. Ylli holandez e ka realizuar një gol të shkëlqyeshëm ndaj Malagas, në miqësoren e zhvilluar dje.
Ish futbollisti i Ajaxit, Real Madridit dhe Interit u shërbye nga e djathta ndërsa pa pritur fare e plasoi topin në rrjetë, duke mos i dhënë portierit kundërshtar shans të reagojë, edhe pse topi përfundoi mbi kokën e tij.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!