Alves: Neymar është gati të luaj për Barcelonën

Lina's | Saturday, August 24, 2013 |

Mbrojtësi i Barcelonës Dani Alves ka folur në lidhje me transferimin e Neymar nga Santos te kampionët spanjollë. 

Duke folur në një konferencë për shtyp para ndeshjes, Alves u tha gazetarëve: "Unë e shoh atë të etur për të luajtur, të lumtur dhe të përshtatur mirë në grup." 

 Neymar arriti në Camp Nou për një shumë 57 milion euro dhe ai pritet të startoj të shtunën kundër Malaga./veqsport

Category: ,

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!