Formacionet zyrtare: Fulham - Arsenal

Lina's | Saturday, August 24, 2013 |


Martin Jol dhe Arsene Wenger kanë zyrtarizuar formacionet për ndeshjen e parë të javës së dytë në Ligën Premier.   


Ndeshja e cila do drejtohet nga Howard Webb zhvillohet në Craven Cotage nga ora 13 e 45.  

Fulhami starton me: Stockdale; Riether, Hughes, Hangeland, Riise; Duff, Parker, Sidwell, Taarabt; Kasami; Berbatov   

Arsenali starton me: Szczesny, Jenkinson, Sagna, Mertesacker, Gibbs, Ramsey, Rosciky, Cazorla, Podolski, Giroud, Walcott  

Rezervistët: Fabianski, Monreal, Frimpong, Zelalem, Wilshere, Gnabry, Sanogo/veqsport.com

Category: ,

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!