Skena shokuese, përleshen tifozët (Video)

Ismail Sinani | Monday, August 05, 2013 |

Skena shokuese janë parë në ligën Regionalliga Nordost divizion, ku tifozët e ekipeve SV Babelsberg 03 e FC Lokomotive Leipzig janë përleshur në mes vete, në ndeshjen e së shtunës, e cila ishte hapëse e sezonit të ri. Ata i kaluan barrierat dhe u ‘takuan’ në mes vete, ku nuk munguan edhe shkopinjtë. Sa për informatë, vendësit fituan me rezultat 1:0 falë golit të Suleyman Koc. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!